Соціальна відповідальність та благодійність


Корпорація «ТСМ ГРУП», як соціально-відповідальна компанія, суворо контролює вплив власного виробництва на довколишнє середовище. Ми прагнемо до безвідходного виробництва, тому всі відходи сортуються та перероблюються. Також, наша продукція відповідає директиві Європейського Союзу «RoHS», що обмежує використання шкідливих речовин при виробництві електротехнічного та електронного обладнання.   логотип RoHS
 

Ми намагаємося відгукнутися та допомогти благим і соціально-відповідальним починанням. Вже котрий рік Корпорація виділяє значні кошти на допомогу дітям. Детальніше про один з таких проектів, можна дізнатися тут.


Також ми добре усвідомлюємо цінність культурних проектів. Поміж іншого, Корпорація «ТСМ ГРУП» підтримує українських художників. Детальніше про це, можна дізнатися тут.


Дуже важливе місце в успіху нашої Корпорації займає національна самоідентифікація. Ми пишаємося нашою країною! На всіх міжнародних виставках наша компанія намагається знайомити гостей стенду з Україною та її культурою.


    

 

Назад

 

© 2010-2019 TSM group. All rights reserved.