СИСТЕМИ ДОСТУПУ


Системи доступу

Системи контролю доступу S'tern

Ідентифікація особистості, перевірка ії прав на прохід в даний час, в даному місці та в даному напрямку, автоматичне прийняття рішення щодо надання або заборони доступу людині, управління дверима, турнікетами або іншими виконавчими пристроями, регістрація подій – ці та інші функції виконуються сучасними системами контролю доступу. Ці системи доступу можуть бути автономними, мережевими або навіть глобальними в залежності від вимог користувача до функціональності, інформативності та масштабу.

Турнікети

Ми пропонуємо два види турнікетів - повнозростові та напівзростові. Турнікет повнозростовий забезпечує повне перекриття зони проходу та призначений для організації доступу на об'єктах з високими вимогами безпеки. Напівзростові турнікети випускаються чотирьох типів та цілого ряду модифікацій: турнікет-хвіртка, турнікет-трипод ріжковий, трипод двотумбовий, турнікет роторний з лопастями зі скла.
-       Роторні турнікети забезпечують прохід «по одному», мають приємний зовнішній вигляд, тому, зазвичай, встановлюються до входів в офіси, банки, музеї, готелі
-     Електромеханічні хвіртки встановлюються для організації вільного входу/виходу в магазинах або супермаркетах. Хвіртки не розділяють потік людей по одному, тому через турнікет-хвіртку можуть пройти декілька людей.
-      Турнікет-трипод – це найбільш популярні турнікети, яки використовуються в системах електронних прохідних. Такі турнікети можуть встановлюватись у місцях з обмеженим простором.
Конструкції турнікетів з нержавіючої сталі дозволяють їм надійно функціонувати при несприятливих погодних умовах на вулиці. Це підтверджено багаторічним досвідом експлуатації повнозростових турнікетів, встановлених просто неба.
Зазвичай турнікети підключаються до систем контролю доступа.

Автоматичні двері та ворота

Автоматика для відкатних воріт
Дана категорія приводів має моделі для всіх типів відкатних воріт з вагою від 200кг до 3500 кг. Компактні приводи з вбудованою системою управління забезпечують довгострокову роботу навіть при інтенсивному застосуванні.
Приводами можуть бути оснащені відкатні ворота, вбудовані в конструкцію будинку чи встановленні на вулиці. Функціональні можливості автоматики дозволяють автоматизувати навіть броньовані ворота і двері; відкатні ворота ангарів на аеродромах, які мають спеціальний розмір в сотні квадратних метрів. Вся серія автоматики оснащена сучасними блоками управління.
Блоки управління мають можливість часткового відкриття воріт для забезпечення проходу людей.
Автоматика для розпашних воріт
Для автоматизації розпашних воріт розроблена найбільш велика группа приводів.
Це лінійні електромеханічні, лінійні гідравлічні, ричажні приводи різной потужності, форми, способу монтажа, яки охоплюють усі можливі варіанти автоматизації розпашних воріт в залежності від їх конструкції та розмірів.
Контролери таких приводів забезпечують відповідну послідовность руху стулок воріт, а також автоматичне управління замком, якій зазвичай використовують у закритому положенні воріт.
Автоматика для гаражних воріт
Для автоматизації щітових та секційних гаражних воріт використовуються приводи, яки монтуються на стелю. Такі приводи мають шину, довжина якої відповідає ходу полотна воріт при повному відкритті. У середині шини для передачи зусилля на шток використовується ланцюг або  зубчатий ремінь.
Автоматика для промислових секційних воріт
Для автоматизації промислових секційних воріт використовуються вальні приводи, які встановлюються безпосередньо на вал або на проміжний вал з приводом основного валу через ланцюгову передачу. Ланцюгова передача використовується в тих випадках, коли потужності приводу недостатньо для встановлення безпосередньо на вал.
Автоматика для дверей
Для автоматичного відкриття-закриття розпашних дверей використовують спеціальні приводи для дверей. Ці приводи нагадують доводчики дверей трохи більших розмірів. Управляють цими приводами за допомогою кнопок, радарів, а також використовуючи режим «штовхнитайди». Контролер приводу виявляє рух дверей при ручному відкритті і в подальшому діє автоматично. Для повністю автоматичного режиму роботи використовуються радари, які встановлюються з обох боків дверей.
Автоматичні розсувні двері
В сучасних адміністративних будівлях, магазинах, банках, готелях, аеропортах широко використовуються автоматичні розсувні двері. Стулки дверей зазвичай виготовляються зі скла, вони можуть також обрамлятись металевим профілем. Зазвичай автоматичні розсувні двері працюють в автоматичному режимі за допомогою радарів, яки встановлюються з обох боків дверей.
Автоматичні карусельні двері
Карусельні двері (двері що обертаються) використовуються в місцях, де має місце безперервний потік людей, а також є необхідність збереження тепла в приміщенні вестибюлю в холодну погоду. При будь-якому положенні в таких дверях є бар’єр між вулицею та приміщенням, який не дозволяє появі протягів та зберігає тепло. Карусельні двері великого діаметру зазвичай працюють в автоматичному режимі за допомогою радарів, тоді як двері невеликого діаметру можуть працювати в ручному режимі.

Антитаранні пристрої

Звичайні ворота і шлагбауми не в змозі перешкодити в'їзд не тільки важкої вантажівки, але й навіть легкового автомобіля, що їде на великій швидкості. Єдиними механічними перешкодами (крім бетонних блоків і важких металевих споруд) служать антитаранні пристрої. Антитаранний пристрій - це пристрій з автоматичним або ручним управлінням, констукція якого дозволяє організувати санкціонований пропуск транспортного засобу на об'єкт, що охороняється, а при необхідності повністю перешкодити його в'їзд. Антитаранні пристрої розраховуються відповідно до можливої проектної загрози (маси транспортного засобу та його швидкості) для кожного об'єкта.
Автоматичні антитаранні пристрої можуть бути виконані в вигляді:
- воріт,
- шлагбаумів,

-
висувних підземних тумб і секторів.

Блокіратори доріг

Обмеження доступа автомобілів в будь-які зони при одночасному збереженні вільного пересування пішоходів забезпечується автоматичними та напівавтоматичними висувними дорожніми блокіраторами. Автоматичні висувні блокіратори мають привід, який дозволяє дистанційно змінювати його стан. В напівавтоматичних блокіраторах висування виконується за рахунок пружини чи газового циліндру, а для засування необхідно прикласти зусилля, щоб зтиснути пружину або газ в циліндрі та замкнути ручний замок.

Шлагбауми

Шлагбауми та автоматика  дозволяють вирішувати задачи як блокування в'їзду у двір так і автоматизації платної автомагістралі. Всі типи комплектуються радіопультами та мають систему захисту від падіння стріли.
Повністю укомплектований шлагбаум об'єднує всі елементи, які необхідні для функціонування навіть при перепадах та відключенні електроенергії і має привабливу ціну. Корпус шлагбауму покритий якісною яскравою порошковою емаллю завжди помітний на в'їздах та виїздах з майданчиків паркування, допоможе завжди мати вільне місце та не допускати "чужаків".
Ширина блокованого проїзду може коливатися від 2.5 м до 7 м. Це забезпечує зручність при виборі того чи іншого комплекту шлагбаума в залежності від вимог замовника.

Автоматичний паркінг

Системи платного паркінгу призначені для автоматизації роботи паркінгу та виключення людського фактору на етапах оплати наданих послуг. Ці системи доступу можуть установлюватися на відкритих площадках, у підземних та багатоповерхових автомобільних стоянках, з одним чи кількома в'їздами/виїздами. Система може використовуватися на паркінгах із різним ступенем автоматизації за обсягом та інтенсивністю. Модульність обладнання та програмних засобів дозволяє побудувати оптимальну за співвідношенням капітальних та експлуатаційних витрат систему для кожного конкретного випадку. Повна сумісність апаратних та програмних засобів дозволяє нарощувати їх у процесі експлуатації платної стоянки. Надійні алгоритми захисту роблять систему невразливою для можливих зловживань, система захищена від можливого саботажу недобросовісних користувачів та персоналу.

Платіжно-пропускні системи

Системи центрів дозвілля
Ідентифікатором в системах служить зап'ястний браслет з програмуючим мікропроцесором. Це дає можливість не знімаючи браслет плавати в басейні, ходити в баню та сауну, тренуватися в тренажерному залі тощо.
Система гірськолижного курорту
Оперативний контроль і управління інформаційними потоками різноманітних структур гірськолижного курорту, об'єднаних в єдину комп'ютерну мережу: доступ на підйомники, прокату, паркінг, навчання з інструкторами, ресторани та кафе, проживання в готелях, тренування в залах надає система гірськолижного курорту.
Системи для стадіонів
Стануть ідеальним рішенням для забезпечення контрольованого проходу в спортивні зали та на стадіони, по "відкритих" і "закритих" штрих-кодових білетах та сезонних абонементах, допуск глядачів у відповідний сектор стадіону чи спортивної арени.
 

© 2010-2019 TSM group. All rights reserved.