ПАСИВНІ СИСТЕМИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ


Пасивні системи пожежної безпеки

Протипожежні металеві та дерев'яні двері

Протипожежні двері є обов'язковими засобами захисту від розповсюдження пожежі в промислових спорудах, в офісних, торгівельних та суспільних будинках.

Завдяки широкому спектру стандартних і спеціальних розмірівта границь вогнестійкості (від 30 до 120 хвилин) можна підібрати необхідні двері для будь-яких потреб. За бажанням Замовника двері можуть бути укомплектовані додатковим обладнанням.

Протипожежні ворота

Протипожежні ворота, що автоматично закриваються при виникнені пожежі, дозволяють захищати відкриті стінні прорізи від поширення полум'я усередині будинків та паркінгів.

Ворота автоматично закриваються при виникненні пожежі. Пересування людей при зачинених воротах може здійснюватись через вбудовані хвіртки. Автоматика може бути підключена в загальну систему пожежної безпеки будинку. Протипожежні ворота виготовляються на замовлення і можуть мати будь-який розмір .Стандартний колір воріт - сірий (RAL 7032), але на замовлення можуть фарбуватися в бажаний колір палітри RAL.

Протипожежні та протидимові завіси

Новітні технології в будівництві спонукають до нових підходів в системі забезпечення безпеки будівель і споруд, а саме - спеціальні протипожежні конструкції, які б максимально протидіяли поширенню вогню, розбиваючи великі приміщення на окремі зони, привели до появи нового типу вогнезахисту – протипожежних завіс. Такі протипожежні конструкції дозволяють не лише стримати розвиток пожежі, але і ефективно провести евакуацію персоналу, задіяти первинні засоби пожежогасіння, зменшити можливий матеріальний збиток. Специфіка багатьох приміщень не дозволяє встановити в них постійні протипожежні перешкоди, наприклад великі складські приміщення, сховища, зали, атріуми. У таких випадках забезпечення пожежної безпеки з успіхом досягається вживанням негорючих тканин.

У стані «чергування» протипожежні завіси знаходяться згорнутими в рулон під стелею. Їх підйом, і опускання здійснюється автоматично. Великий вибір димозахисних і вогнезахисних завіс дозволяє Вам застосувати їх в будь-якому приміщенні - від складу до театру. Не руйнуючи створений інтер'єр, вони або легко впишуться в дизайн приміщення, або будуть заховані в спеціальні короба, щоб бути приведеними в дію в потрібний час.

Протипожежні скляні перегородки

Прозорість, створювана світлопроникаючими конструкціями, є невід’ємною частиною архітектури сучасних будівель та споруд. Бажання замовника встановити скляні перегородки та при цьому виконати вимоги щодо їх вогнестійкості, цілком можливе. Доступні рамні та безрамні скляні перегородки з межою вогнестійкості 30, 45, та 60 хвилин. Перегородки виготовляються без обмежень по висоті та довжині. В перегородки можуть вбудовуватись двері відповідної вогнестійкості.

Протипожежні перегородки з вогнезахисних плит PROMAT

Для виділення будинку або його частини у пожежний відсік розроблені конструкції легких самонесучих перегородок, що зводяться сухим способом. Висота і ширина перегородок не обмежені. У перегородки можна встановлювати протипожежні двері або вогнестійке скло. Висока механічна міцність перегородок дозволяє виготовляти стінки ліфтових шахт. Вогнестійкість перегородок від 60 до 180 хвилин

Протипожежні вентиляційні решітки

Вентиляційні протипожежні решітки призначені для розподілу припливу і витягу повітря в системах вентиляції, кондиціонування і повітряного опалювання приміщень будь-яких типів: житлових квартир, офісів, магазинів, виробничих приміщень. Вентиляційні решітки - це невід’ємна частина вентиляційної системи. При пожежі забезпечують протипожежний бар'єр впродовж 45 і 60 хвилин ( при температурі 120˚С ламелі спучуються і створюють протипожежний бар'єр).

Вогнезахисні матеріали PROMAT

Основним матеріалом для протипожежних конструкцій і систем Promat є вогнезахисні плити Promatect, які виготовляються за бетонною технологією. В їх основу входить цемент і матеріали мінерального походження в якості наповнювачів. Властивості плити дозволяють виготовляти самостійні коробчаті конструкції без застосування профіля.

Promat також пропонує:

-          вогнестійке скло PROMAGLAS і SYSTEMGLAS,

-          піноутворюючі у разі пожежі будівельні матеріали, такі як PROMASEAL, PROMASTOP,

-          вогнестійкі штукатурні суміші Cafco,

-          вогнестійка фарба-Соating,

-          пожежозахисні манжети для невогнестійких труб,

-          різні замазки і мастики для стиків.

  

Вогнезахист будівельних конструкцій та систем

Важливим є системний підхід до виконання робіт з вогнезахисту будівельних конструкцій.

Ми виконуємо наступні роботи з вогнезахисту:

- Вогнезахист несучих металевих конструкцій.

- Вогнезахист залізобетонних конструкцій.

- Вогнезахист повітроводів.

- Вогнезахист кабельних каналів.

- Вогнезахист кабельних проходок.

- Вогнезахист горючих трубопроводів інженерних комунікацій.

- Вогнезахист деформаційних швів, примикань, технологічних та інших отворів.

- Вогнезахист дерев`яних конструкцій та виробів з ДВП, ДСП.

- Вогнезахисне оброблення виробів з тканини, паперу та очерету.

  
 

© 2010-2019 TSM group. All rights reserved.