ЛОГІСТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ 

 
Логістичне обладнання

Промислові секційні ворота

Промислові секційні ворота є в даний час найкращим вирішенням для великих отворів у будинках торгівлі та промисловості. В цій області ефективність розвантаження має найбільший пріоритет і правильний вибір воріт відіграє значну роль. Помилково розроблені ворота можуть стримувати процеси розвантаження, а ремонт і технічний догляд може виявитися дуже дорогим. Промислові секційні ворота Novoferm пропонують просту, зручну і надійну функціональність, мають привабливий зовнішній вигляд і залишаються при будь-якій погоді в робочому стані.

Крім цього, вони розраховані на надійність і довгий знос, їх легко і дешево відремонтувати і обслуговувати з метою профілактики. Різні варіанти постачання: зі склом, з ручним, механічним або автоматичним приводом, з вбудованою хвірткою, з автоматикою гідравлічної платформи, з різними варіантами підйому можуть задовольнити будь-які вимоги.

 

Докшелтери та гідравлічні платформи

Секційні ворота та вбудовані до естакади саморегулючі вирівнюючі гідравлічні платформи забезпечують зручність та безпеку проведення робіт по завантаженню та розвантаженню автомобілів. Єдиний вантажно-розвантажувальний комплекс, виступає своєрідним шлюзом між спорудою та вантажною машиною, включає в себе наступні компоненти: секційні ворота; еластичний пристрій для ущільнення пройми воріт при навантаженні/розвантаженні автомашин; вирівнююча гідравлічна платформа; резинові буфери для упору автомашини при її завантаженні до естакади ; додаткові захисні системи (світлофори, направляючі бруси, маркувальні полоси тощо). Раціональні розміри гідравлічної платформи створюють ідеальний міст між підлогою приміщення та кузовом автомашини. Темп вантажооберту при цьому максимально збільшується. Еластичне ущільнення, яке знаходиться між кузовом автомашини та воротами, запобігає появі протягів та впливу погодних умов на внутрішній клімат приміщення.

Гідравлічна платформа — спеціальна зрівняльна платформа, яка грає роль моста між підлогою кузова транспортного засобу і рівнем вантажної платформи або іншою поверхнею, перекриваючи простір і компенсуючи перепад висот. При цьому частина платформи може знаходитися на одному рівні з підлогою кузова вантажівки.
 


 

© 2010-2019 TSM group. All rights reserved.