СИСТЕМИ ОХОРОНИ

Системи охорони

Охоронна сигналізація

Виявлення вторгнення зловмисника на охороняємий об’єкт-завдання систем охоронної сигналізації. Наш багаторічний досвід створення систем безпеки банків, офісів, торговельних центрів та фізичного захисту атомних електростанцій гарантує Замовнику, що всі системи сигналізації і в т.ч. охорони периметру будуть найсучаснішими та найефективнішими.

 

Відеоспостереження

Системи відеоспостереження — найважливіший елемент системи охорони. Вони дозволяють візуально контролювати стан об'єкта, що захищається, у найрізноманітніших умовах при різних рівнях освітлення об'єкта, у тому числі в повній темряві. В автоматичному режимі без участі оператора виявляти вторгнення на об'єкт, що захищається, та багато інших можливостей в залежності від складності системи. До складу системи відеоспостереження входять відеокамери, засоби відображення, засоби керування режимами функціонування та засоби реєстрації.

 

Металодетектори та досмотрові системи

Металодетектори призначені для виявлення зброї та інших небезпечних металевих предметів. Сучасні детектори металу мають повне мікропроцесорне керування, велику кількість функцій, що значно полегшує і прискорює роботу операторів. Металодетектори широко застосовуються в системах охорони, а також для виявлення та попередження крадіжок.

Безпека проведення масових заходів , політ на літаках, прогулянки на морських лайнерах вимагають застосування не тільки металодетекторів , але й спеціального обладнання для досмотру власних речей відвідувачів і пасажирів. Наша тісна співпраця з ведучими світовими виробниками дозволяє представити Замовнику найбільш надійне й сучасне обладнання для детекції та досмотру.

 

© 2010-2019 TSM group. All rights reserved.