БУДІВНИЦТВО 

 
Будівництво

Від креслень і першого цвяху – до надання інтелекту всій споруді.  Каркас, коробку будинку ми не тільки збудуємо, але й надихнемо в нього життя, встановивши всі необхідні інженерні мережі. Буде виконана кожна дрібниця і побажання замовника від дизайн-проекту до створення інтелекту "Розумного дому".

Основні обсяги  виконуваних власними силами – це загальнобудівельні роботи, пов'язані з влаштуванням фундаментів, монолітно-каркасних конструкцій, влаштуванням цегельних стін, монтажем металевих конструкцій, а також роботи, пов'язані з реконструкцією і обробкою будівель, будівництво котеджів і ведення генпідряду великих будівельних комплексів.

Корпорація ТСМ Груп має великий досвід генпідрядної роботи. У нас також є власна база, яка використовується для зберігання матеріальних цінностей, ремонту техніки і засобів малої механізації, заготівки і виготовлення окремих будівельних виробів . База включає складські, виробничі і побутові приміщення.

Ми пропонуємо отримати комплексне рішення з одних рук, від досвідчених професіоналів корпорації ТСМ Груп. Наша пропозиція – це не тільки нове будівництво, а також реконструкція і ремонт виробничих споруд, офісів, помешкань.


 

© 2010-2019 TSM group. All rights reserved.