КОНФЕРЕНЦ-СИСТЕМИ 

 
Конференц-системи

Системи озвучування будинків, споруд та територій

Системи озвучування і пожежного оповіщення призначені для використання в громадських місцях для трансляції фонової музики, видачі рекламних або інформаційних повідомлень, голосного оповіщення про пожежу або інших екстрених ситуаціях.

З нарощуванням складності системи з'являються додаткові функції і можливості, наприклад, видача повідомлень у певній зоні, гаряче резервування підсилювачів, видача повідомлень з різних точок, що знаходяться на відстані від базового блока на сотні метрів. Трансляція здійснюється за допомогою лінії передач з напругою 100В, тим самим реалізується можливість передачі сигналу на великі відстані по дешевих проводах і з низькою чутливістю до шумів. Різноманітні по зовнішньому вигляді і призначенню гучномовці органічно вписуються в будь-який інтер'єр.

 
 

Конференц-системи з синхронним перекладом, обладнання пресс-центрів

Конференц-системи використовуються для проведення нарад, засідань, роботи сесій парламенту, проведення міжнародних конгресів і конференцій, круглих столів. Такі системи мають широкі функціональні можливості - від реєстрації, визначення прав на голосування й ідентифікації того хто голосує, функцій керування мікрофонами, процессом обробки результатів голосування до можливості багатоканального синхронного перекладу, що важливо при проведенні міжнародних конференцій. У таких випадках переклад на інші мови здійснюється синхронно, і передається учасникам за допомогою системи інфрачервоного багатоканального розподілу звуку, так, щоб кожен учасник міг вибрати для себе мову (канал) перекладу.

 

 
 

© 2010-2019 TSM group. All rights reserved.