АРХІТЕКТУРА 

 
Архітектура


Двері

Дерев’яні та металеві двері

Двері – один із основних предметів інтер’єру. Міжкімнатні дверні блоки з натурального дерева стануть ідеальним доповненням, як домашнього, так і офісного інтер’єру.Якість технології виготовлення і обробки гарантує відсутність деформації дверей протягом всього терміну експлуатації. Двері виготовлені з екологічно чистих метеріалів, і тому цілком безпечні для здоров’я.Різноманітність дизайнерських рішень з використанням алюмінієво-скляних елементів дозволяє знайти ідеальне сполучення в сучасних інтер’єрах.

Двері металеві з нержавіючої сталі характеризуються високою механічною міцністю та підвищеною стійкістю до хімічно активних речовин і концентрованих кіслот.

Двері спеціального призначення

Двері спеціального призначення поділяються на: рентгенозахисні, іскронедаючі, теплоізолюючі та двері с підвищеною звукоізоляцією. Двері спеціального призначення найчастіше використовуються у виробничих приміщеннях, дослідних центрах, лабораторіях, для того щоб запобігти негативному впливу на навколишній світ певних факторів. Їхні якості залежать від певних потреб замовника, тому необхідно виробляти відповідно до індивідуального замовлення. Ці конструкції обладнані електронними замками, технічними отворами й тому подібною технікою. Металеві двері спеціального призначення багатофункціональні, але не мають ніяких надмірностей в оформленні.

Скляні двері та перегородки

Світлопроникні конструкції є складовою частиною сучасної архітектури і широко застосовуються в будівництві адміністративних і промислових будівель, готелів, універсальних магазинів, лікарень і т. д. До світлопроникних конструкцій пред'являються ті ж загальні вимоги протипожежного захисту, що й до огороджувальних конструкцій, а саме: вони повинні запобігати розповсюдженню вогню і диму, конструкція повинна зберігати свою цілісність, витримувати відповідні параметри максимального підвищення температури на незверненій до вогню стороні.
 

Перегородки

Скляні перегородки для торгівельних об’єктів

Торговельні комплекси, транспортні вузли, банки, громадські будівлі, виробничі приміщення, фітнес-центри, навчальні та наукові заклади - далеко не повний перелік об'єктів, де використовуються стаціонарні перегородки. Мобільні перегородки використовуються для зонування робочих зон у банках, офісах, операційних залах та ін. Скляні перегородки, дозволяють відокремити приміщення і сформувати комфортні умови для роботи. А також на ряду з цим об'єднують простір, дозволяючи забезпечити підтримку почуття єдності, корпоративності і взаємозв'язку.

Сходи

Ми виконаємо проект будь-якої складності і виготовимо сходи любого типу: гвинтові, на больцях, з тятивами, на косоурах. Матеріали для виготовлення сходів добирають так само ретельно, як для вишуканих прикрас, адже сходи в будинку саме і стають прикрасою. Дерево, метал, скло, нержавіюча сталь, що потрапляє в руки професіоналів перетворюється в граціозні геометричні форми. Ми пропонуємо повний комплекс робіт - виїзд конструктора на замір, ескізне проектування, виготовлення та монтаж. Конструкторське бюро ретельно працює над розрахунками несучих навантажень, вивіряє оптимальну висоту підйому та глибину сходинки, креслить зручний кут повороту сходів. В результаті нашої роботи ви отримуєте неповторні сходи, створені за вашою фантазією та побажаннями.

Огородження сходів, атріумів, балконів

Огородження потрібне і сходам, і атріуму, і балкону. Огородження зуміє перетворити імпровізоване кафе в острівець затишку в метушливому місті, оплести візерунком вітрину чи відділ магазинчику, стати у нагоді при спуску до перону на вокзалі. Особливо ефектно виглядають огородження із полірованої нержавіючої сталі з елементами латуні, скла. Дерев’яні огородження найчастіше ми встановлюємо в жилому просторі. Діаметр поручнів та наповнень огороджень підбирається індивідуально. У конструкціях огороджень ми також використовуємо метал різних кольорів і профілів: від звичайної сталевої арматури і труб різного діаметру до смугових і листових деталей самої примхливої форми.

Перекриття, підлоги, куполи

Ми пропонуємо застосувати прозору стелю чи підлогу, виконану зі скла в елегантній металевій рамі. Міцність, несуча спроможність, зносостійкість триплексованого скла відповідає всім будівельним нормам, а прозорість конструкції дає можливість візуального розширення простору квартири, магазину, бару чи іншої споруди. Різноманітність форм та кольорів скла і металевих елементів дає можливість виконати будь-які фантазії замовника.

Скляні куполи виготовляються зі склопакетів з багатошарового та загартованого скла, що викладаються на металеві направляючі. Ці прозорі повітряні конструкції дають можливість вишукано підкреслити красоту V.I.P. ресторанної зали чи атріуму вокзалу. Ретельні розрахунки таких виробів нашими конструкторами дають гарантію, що скляні куполи витримають всі нормовані навантаження від вітряних, дощових чи снігових факторів.

Детальніше >> www.tiso.ua

Навісні спайдерні фасади

Одним з найбільш виразних застосувань скла в архітектурі є планарне скління фасадів. Технологія планарного скління з'явилася відносно недавно і зараз є однією з найбільш передових серед фасадних. Полягає вона в примикаючих один до одного світлопрозорих елементах (скло, склопакети), не розділених рамами або перегородками, чим і відрізняється від профільних систем. Завдяки відсутності рамних елементів фасади та перегородки стають більш прозорими. Найважливішим функціональним і декоративним елементом планарного фасаду виступає несуча металева конструкція у вигляді ферми, балки, арки або гвинтової ферми із сталі або алюмінію. 

Детальніше >> www.tiso.ua

Навіси, козирки, консолі

Приємно мати захист над головою в похмурий дощовий день виходячи з дому. Навіси або козирки настільки звичайне явище в споруді, що будь-який хазяїн бажає виділитись цікаво оформленим входом. Оригінальний козирок - це складна інженерна конструкція. Перш ніж виготовити та змонтувати козирок, необхідно розрахувати навантаження на несучі елементи, передбачити опір матеріалу і зробити конструкцію, яка витримає важкі погодні умови - сильний вітер, дощ, снігові заноси.

Облицювання колон, стін, стель, сходів, підлоги

Облицювання в століття високих технологій набуває вигадливих обрисів і форм. Краса не єдина причина, через яку використовують структуровану нержавіючу сталь. Її жорсткувата поверхня ідеальна для облицювання сходинок. Вона є практичним та універсальним матеріалом для облицювання колон різноманітних форм - трикутних, квадратних, еліптичних та округлих. Пластини структурованої нержавіючої сталі ідеально підходять як захисні покриття в якості підлог в місцях де бажано підтримувати чистоту - операційних, навіть суспільних убиральнях.

Сталева стеля або стіна з перфорацією, візерунком або кольорова додадуть оригінальності будь якому інтер'єру.

Облицювання куполів, ескалаторів, шахт ліфтів

Стиль хай-тек, створений на стику архітектури, мистецтва і науки, продовжує підносити сюрпризи в облицюванні. Нержавіючі панелі – матові або дзеркальні, ідеально відполіровані, стають ознаками ультрамодного стилю в суспільному інтер'єрі: на вокзалах, в кафе, барах, офісах.

В створенні "космічності" інтер'єру "Мандарин-Плази" відкриті шахти ліфтів відіграють головну роль злітних у скляне небо доріжок. А фантастичні ескалатори з прозорими механізмами транспортерів нагадують вічний двигун. Облицювання панелями з дзеркальної нержавіючої сталі шахт ліфтів та нижніх частин ескалаторів було певною мірою клопітною роботою. Але бездоганний результат оцінюють всі відвідувачі "Мандарин-Плази". Час як випробувальний критерій довговічності всюди стає в пригоді для виробів з нержавіючої сталі.

Архітектурні фонтани та паркова скульптура

Сучасний парковий та міський декор існує сьогодні без обмежень стилів та форм. Ідея плинності часу втілилась в міську паркову споруду сонячного годинника з нержавіючої сталі. Повітряні сталеві перголи, оплетені в'юнком, прикрашають міські вулиці. Споруди вентиляційних систем, що викачують повітря з підземних паркінгів, одяглися в сталевий панцир. Навіть на дзвіниці церкви Георгія Переможця засяяли золотом сучасні архітектурні форми.

Декоративні елементи та конструкції

Будь-яка споруда потребує архітектурного закінчення. Зараз особливо популярні дахові конструкції у формі шпилів, сфер, напівсфер, які оригінально завершують будівлю. Ми пропонуємо оптимальний матеріал для виконання дахових конструкцій - нержавіючу сталь, яка має значні переваги - не потребує особливого догляду, постійного фарбування, не боїться корозії. Фермові конструкції відрізняються оригінальністю та ексклюзивністю завдяки різноманітності елементів, які створюють неповторні візерунки та певну геометрію. Потужні фермові конструкції з нержавіючої сталі на вході до ЦУМу з вулиці Хрещатик, які несуть навантаження близько трьох тонн ваги кришталевих люстр - виглядають ажурними та повітряними завдяки втіленню нестандартного рішення нашого конструкторського бюро. Оригінальний "Гриб", що з'являвся на ганку у фантазіях мешканців багатоповерхового будинку - "виріс" в металевих обрисах конструкторів, змонтований по вулиці Вєтрова, що в місті Києві.

Детальніше >> www.tiso.ua

Рекламні конструкції

Потреби ринку вимагають застосовувати зовнішню рекламу на фасадах чи дахах будинків. Ми пропонуємо міцні та корозійностійкі металеві рекламні конструкції з застосуванням металевого профілю та решіток, що витримують будь-які атмосферні опали та навантаження. Таке рішення дозволяє зробити конструкції ледве видимими у випадку відсутності на них реклами. Конструкція дозволяє кріпити їх як на дах  так і навіть на склянні фасади. Модульність елементів дозволяє будувати рекламні носії від невеликих екранів до величезних площин у сотні квадратних метрів.

  

Індивідуальні архітектурні меблі

З наших матеріалів легко сконструювати стильне устаткування для офісу, затишне для будинку, елегантне для бару, довговічне для саду. Стиль хай-тек не втрачає популярності і є вічним, як сама цивілізація. Прилавки, стелажі, підноси - це тільки початок для польоту фантазії. Довговічні вироби з нержавіючої сталі однаково добре виглядатимуть на вулиці, в саду, в офісі, та у Вашій домівці.

Детальніше >> www.tiso.ua

Деталі інтер'єру

Дизайн інтер'єру можна вгадати в ескізах архітектора, побачити в програмі тривимірної графіки, в кресленнях конструктора. Але саме у нас ви отримаєте його реальне втілення.

Ми виготовимо декоративні елементи інтер'єру за вашими ескізами і вигадками: ліхтарі, куточки для облицювання колон, декоративні підставки, столики, поручні в сауні. Елементи будь-якої геометричної форми й об'єму - круглі, опуклі, змієподібні. У конструкціях ми використовуємо метал найрізноманітніших кольорів і профілів та дерево будь-якої породи.

Допоміжне обладнання для медичних установ, фармацевтичної та харчової промисловості

Жодна з цих галузей не може обійтися без допоміжного технологічного обладнання, яке має високі вимоги до стерильності, довговічності і стійкості до навколишнього середовища, не кажучи про технологічні параметри.
Досвід і виробничі можливості нашої к
орпорації дають нам право заявити про широкі можливості виробництва спеціального допоміжного обладнання для даних областей: від створення стін чистих приміщень, таких як операційні, до виготовлення спеціальних меблів і ємностей.

  

 

© TSM group. All rights reserved.