АРХІТЕКТУРА 

 
Архітектура


Двері

Металеві двері

Двері – один із основних предметів інтер’єру. Міжкімнатні дверні блоки з натурального дерева стануть ідеальним доповненням, як домашнього, так і офісного інтер’єру.Якість технології виготовлення і обробки гарантує відсутність деформації дверей протягом всього терміну експлуатації. Двері виготовлені з екологічно чистих метеріалів, і тому цілком безпечні для здоров’я. Різноманітність дизайнерських рішень з використанням алюмінієво-скляних елементів дозволяє знайти ідеальне сполучення в сучасних інтер’єрах.

Двері металеві з нержавіючої сталі характеризуються високою механічною міцністю та підвищеною стійкістю до хімічно активних речовин і концентрованих кіслот.

Скляні двері та перегородки

Світлопроникні конструкції є складовою частиною сучасної архітектури і широко застосовуються в будівництві адміністративних і промислових будівель, готелів, універсальних магазинів, лікарень і т. д. До світлопроникних конструкцій пред'являються ті ж загальні вимоги протипожежного захисту, що й до огороджувальних конструкцій, а саме: вони повинні запобігати розповсюдженню вогню і диму, конструкція повинна зберігати свою цілісність, витримувати відповідні параметри максимального підвищення температури на незверненій до вогню стороні.
 

Перегородки

Скляні перегородки для торгівельних об’єктів

Торговельні комплекси, транспортні вузли, банки, громадські будівлі, виробничі приміщення, фітнес-центри, навчальні та наукові заклади - далеко не повний перелік об'єктів, де використовуються стаціонарні перегородки. Мобільні перегородки використовуються для зонування робочих зон у банках, офісах, операційних залах та ін. Скляні перегородки, дозволяють відокремити приміщення і сформувати комфортні умови для роботи. А також на ряду з цим об'єднують простір, дозволяючи забезпечити підтримку почуття єдності, корпоративності і взаємозв'язку.

Сходи

Ми виконаємо проект будь-якої складності і виготовимо сходи любого типу: гвинтові, на больцях, з тятивами, на косоурах. Матеріали для виготовлення сходів добирають так само ретельно, як для вишуканих прикрас, адже сходи в будинку саме і стають прикрасою. Дерево, метал, скло, нержавіюча сталь, що потрапляє в руки професіоналів перетворюється в граціозні геометричні форми. Ми пропонуємо повний комплекс робіт - виїзд конструктора на замір, ескізне проектування, виготовлення та монтаж. Конструкторське бюро ретельно працює над розрахунками несучих навантажень, вивіряє оптимальну висоту підйому та глибину сходинки, креслить зручний кут повороту сходів. В результаті нашої роботи ви отримуєте неповторні сходи, створені за вашою фантазією та побажаннями.

Огородження сходів, атріумів, балконів

Огородження потрібне і сходам, і атріуму, і балкону. Огородження зуміє перетворити імпровізоване кафе в острівець затишку в метушливому місті, оплести візерунком вітрину чи відділ магазинчику, стати у нагоді при спуску до перону на вокзалі. Особливо ефектно виглядають огородження із полірованої нержавіючої сталі з елементами латуні, скла. Дерев’яні огородження найчастіше ми встановлюємо в жилому просторі. Діаметр поручнів та наповнень огороджень підбирається індивідуально. У конструкціях огороджень ми також використовуємо метал різних кольорів і профілів: від звичайної сталевої арматури і труб різного діаметру до смугових і листових деталей самої примхливої форми.

Навіси, козирки, консолі

Приємно мати захист над головою в похмурий дощовий день виходячи з дому. Навіси або козирки настільки звичайне явище в споруді, що будь-який хазяїн бажає виділитись цікаво оформленим входом. Оригінальний козирок - це складна інженерна конструкція. Перш ніж виготовити та змонтувати козирок, необхідно розрахувати навантаження на несучі елементи, передбачити опір матеріалу і зробити конструкцію, яка витримає важкі погодні умови - сильний вітер, дощ, снігові заноси.

Облицювання колон, стін, стель, сходів, підлоги

Облицювання в століття високих технологій набуває вигадливих обрисів і форм. Краса не єдина причина, через яку використовують структуровану нержавіючу сталь. Її жорсткувата поверхня ідеальна для облицювання сходинок. Вона є практичним та універсальним матеріалом для облицювання колон різноманітних форм - трикутних, квадратних, еліптичних та округлих. Пластини структурованої нержавіючої сталі ідеально підходять як захисні покриття в якості підлог в місцях де бажано підтримувати чистоту - операційних, навіть суспільних убиральнях.

Сталева стеля або стіна з перфорацією, візерунком або кольорова додадуть оригінальності будь якому інтер'єру.

Облицювання куполів, ескалаторів, шахт ліфтів

Стиль хай-тек, створений на стику архітектури, мистецтва і науки, продовжує підносити сюрпризи в облицюванні. Нержавіючі панелі – матові або дзеркальні, ідеально відполіровані, стають ознаками ультрамодного стилю в суспільному інтер'єрі: на вокзалах, в кафе, барах, офісах.

В створенні "космічності" інтер'єру "Мандарин-Плази" відкриті шахти ліфтів відіграють головну роль злітних у скляне небо доріжок. А фантастичні ескалатори з прозорими механізмами транспортерів нагадують вічний двигун. Облицювання панелями з дзеркальної нержавіючої сталі шахт ліфтів та нижніх частин ескалаторів було певною мірою клопітною роботою. Але бездоганний результат оцінюють всі відвідувачі "Мандарин-Плази". Час як випробувальний критерій довговічності всюди стає в пригоді для виробів з нержавіючої сталі.

Архітектурні фонтани та паркова скульптура

Сучасний парковий та міський декор існує сьогодні без обмежень стилів та форм. Ідея плинності часу втілилась в міську паркову споруду сонячного годинника з нержавіючої сталі. Повітряні сталеві перголи, оплетені в'юнком, прикрашають міські вулиці. Споруди вентиляційних систем, що викачують повітря з підземних паркінгів, одяглися в сталевий панцир. Навіть на дзвіниці церкви Георгія Переможця засяяли золотом сучасні архітектурні форми.

Деталі інтер'єру

Дизайн інтер'єру можна вгадати в ескізах архітектора, побачити в програмі тривимірної графіки, в кресленнях конструктора. Але саме у нас ви отримаєте його реальне втілення.

Ми виготовимо декоративні елементи інтер'єру за вашими ескізами і вигадками: ліхтарі, куточки для облицювання колон, декоративні підставки, столики, поручні в сауні. Елементи будь-якої геометричної форми й об'єму - круглі, опуклі, змієподібні. У конструкціях ми використовуємо метал найрізноманітніших кольорів і профілів та дерево будь-якої породи.

  

 

© 2010-2019 TSM group. All rights reserved.