АКТИВНІ СИСТЕМИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ


Активні системи пожежної безпеки

Пожежна сигналізація

Навіть застосування сучасних технологій не гарантує повну безпеку від виникнення пожежі, але для мінімізації її наслідків дуже важливим є своєчасне виявлення пожежі та оповіщення про неї. Цю функцію виконують системи пожежної сигналізації.

Ми пропонуемо Замовнику найсучасніші системи адресної та безадресної сигналізації,які спроможні вирішити будь-які технічні проблеми з мінімальними ціновими витратами.

Оповіщення про пожежу

Крім світлозвукових приладів оповіщення про пожежу в місцях, де можуть знаходитись велика кількість людей, застосовують також голосове оповіщення про пожежу. В нормальних умовах ці системи використовуються для трансляції фонової музики, передачі рекламних або інформаційних повідомлень.. Різноманітність форм та розмірів гучномовців забезпечує відповідність до  будь-яких інтер'єрів.

Пожежогасіння

Автоматичне водяне пожежогасіння

Зниження збитків та уникнення жертв від пожеж на об'єктах з наявністю людей забезпечується  застосуванням автоматичних систем водяного пожежегасіння, які дозволяють згасити полум'я на місці його виникнення не створюючи при цьому додаткової небезпеки для людей. Водяні системи пожежегасіння складаються з пожежних ємкостей, насосів, клапанів, трубопроводів та зрошувачів. Зрошувачі рівномірно розміщуються на трубопроводах під стелею в кожному пожежонебезпечному приміщенні.

Автоматичне газове пожежогасіння

Для гасіння пожежі в обмежених по обсягу технічних приміщеннях застосовуються автоматичні системи газового пожежегасіння.

Модульні установки можуть бути встановлені безпосередньо в приміщенні, що захищається. Це дає можливість значно зменшити довжину мережі трубопроводу, не руйнувати конструктивні елементи (стіни, перекриття) приміщень.

Нормативно-технічна база дозволяє застосування установок газового пожежегасіння в сховищах, серверних, гаражах, сушильних  камерах, камерах  фарбування, трансформаторних і т.п.

Протипожежний водопровід

Протипожежний водопровід складається з двох частин - зовнішньої та внутрішньої. Внутрішній водопровід - це трубопровід з опусками до пожежних кранів, які знаходяться у пожежних шафах, а також рукава і брантсбойт.

Зовнішній водопровід - це трубопровід, який закінчується пожежними гідрантами. При готовій існуючій системі водопроводу ми проектуємо, узгоджуємо, монтуємо та підключаємо будівлі до водопроводів з господарчою питною водою або, у промислових будівлях - до водопроводів з технічною водою.

Системи димовидалення

При реалізації сучасного будівельного проекту дуже часто виникає проблема організації системи димовидалення. Використання вентиляторів не є вигідним для інвестора при подальшій експлуатації об'єкта. Це обладнання може бути використано тільки при виникненні небажаних обставин. В багатьох випадках гідною альтернативою таким системам є застосування систем димовидалення і вентиляції, які побудовані на принципі гравітаційного димовидалення – зенітних ліхтарях. Таке рішення, крім своєї основної функції – димовидалення, виконує також ряд не менш корисних вторинних функцій, таких як освітлення приміщення і природна вентиляція, що автоматично зменшує витрати на електроенергію для штучного освітлення і штучної вентиляції. А для будинків з великими обсягами внутрішніх приміщень (супермаркети, спортивні зали, виробничі приміщення) така технологія дозволяє також вирішувати проблему надлишкової вологості піддахового простору.

Протипожежна диспетчеризація

Протипожежна диспетчеризація - комплекс технічних засобів для попередження, гасіння, локалізації або блокування пожежі всередині приміщень. Протипожежною автоматикою обладнують споруди, будівлі та приміщення з підвищеною пожежною небезпекою. Засоби пожежної автоматики призначені для автоматичного виявлення пожежі, оповіщення про неї людей і управління їх евакуацією, автоматичного пожежогасіння та димовидалення, управління інженерним і технологічним обладнанням будівель і об'єктів. Здійснюється управління та контроль вогнезатримуючими клапанами, клапанами та вентиляторами димовидалення та підпору повітря, протипожежними воротами та шторами, ліфтами і ескалаторами.

 

© 2010-2019 TSM group. All rights reserved.